Пожежа в Одесі: рятувальники знайшли тіло п’ятої жертви

07.12.2019 17:07 13

Пожежа в Одесі: рятувальники знайшли тіло п’ятої жертви

Інформації про загиблу особу немає.
7 грудня рятувальники, які продовжують розбирати завали на місці пожежі в Одесі, знайшли тіло п’ятої жертви. Наразі немає жодної інформації про загиблу особу. Не відома навіть її стать, повідомляє СобКор.
«Станом на 6 год 30 хв. 7 грудня тривають заходи з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з пожежею в будівлі Одеського коледжу економіки, права і готельно-ресторанного бізнесу", - повідомили у прес-службі ДСНС області.
Наразі відомо, що під час пожежі загинули п’ять чоловік. Пошуки ще десяти зниклих безвісті продовжуються. У пожежі постраждали 31 особа. З них у лікарнях залишаються 17 чоловік.
Встановлені особи трьох загиблих.
У НП загинули:
- 17-річна студентка Ксенія Бабенко;
- викладачка коледжу, 1976 року народження Бортюк Ганна Леонідівна;
- викладачка коледжу Коваль Марина Володимирівна 1963 року народження.
Читайте також: Зеленський розповів про «план Б» щодо Донбасу
Як повідомили рятувальники, всього було вивезено 750 куб. м будівельних конструкцій. У рятувальних роботах беруть участь217 осіб і 40 од. техніки. Роботи з ліквідації надзвичайної ситуації тривають.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Консалтинговые услуги для вашего бизнеса Практичные и стильные блокноты с логотипом компании Поездка на море из Днепра на комфортабельной маршрутке Выбор шкафа-купе. Тренд 2018 История кружева и его виды

Последние новости