Дочка Кузьми Скрябіна вийшла заміж

21.12.2019 12:55 24

Молодята навчаються разом.
Дочка легендарного українського музиканта Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка) Марія-Барбара зіграла весілля. Про це стало відомо з Instagram відомого співака DZIDZIO, адже сама дівчина після смерті батька повністю відмовилася від публічності та навіть закрила доступ до свого Instagram, повідомляє СобКор.
Михайло Хома став гостем весілля та поділився зі своїми шанувальниками знімками красуні-нареченої та її тепер вже чоловіка.
«Я сьогодні прийшов привітати з днем весілля двох прекрасних молодих людей: Барбару і Віктора! Бася – єдина дочка Кузьми, а він сьогодні разом з нами святкує і радіє за свою дитину, за таку гарну нову сім'ю», - прокоментував знімки співак.
Його підписники у соцмережі бажають щастя молодятам та дивуються, як швидко плине час.
Відомо, що Барбара навчається в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця. Її обранцем став однокурсник – Віктор Тур.
Дочка Кузьми Скрябіна вийшла заміж
Читайте також: Мерая Кері створила нову версію кліпу на свою знамениту різдвяну пісню. Відео
Нагадаємо, що лідер Андрій Кузьменко загинув в ДТП 2 лютого 2015 року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Накрутить просмотры в Инстаграм быстро и выгодно Бюро переводов в центре Киева 10 причин займатися Пілатесом Терміново взяти кредит з поганою кредитною історією Україна Увлекательные игры в браузере на денежные ставки

Последние новости