Емма Стоун виходить заміж

06.12.2019 18:55 7

Емма Стоун виходить заміж

Пара разом вже два роки.
Відома акторка Емма Стоун показала свою обручку. Як стало відомо, обранець 31-річної зірки – режисер Дейв Маккері зробив їй пропозицію руки і серця. Судячи з того, що обручка красується на пальці дівчини, вона відповіла «Так», повідомляє СобКор.
І це не дивлячись на те, що Емма Стоун ще нещодавно стверджувала, що ніколи не вийде заміж. Такої думки вона була ще з підліткових часів. Мабуть, кохання режисера телевізійних шоу змусило її змінити свою думку.
Цікаво, що сама Емма Стоун не користується соцмережами. То, повідомити фанатів актриси про заручини взявся сам новоспечений наречений. Сама ж Емма грайливо позувала, показавши всьому світу красиву обручку.
Читайте також: Ріта Ора зустрічається з сином відомого актора
Нагадаємо, що зірка «Ла-ла-леду» почала зустрічатися з Дейвом Маккері ще з 2017 року. Проте пара намагалася приховувати свої відносини аж до початку цього року. Втім, у випадку з заручинами зірки вирішили не зволікати і одразу поділитися цією значущою подією з публікою у соцмережах.
Емма Стоун виходить заміж

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Широкий выбор стоматологических услуг Личная охрана – на сайте titan-bezpeka.com.ua Послуги консалтингової компанії у Львові «Vip Detailing» - качественное покрытие кузова автомобиля специальной антигравийной пленкой в Киеве Игровой слот «Quick Hit»

Последние новости