Зеленський розповів, про що домовився в Баку

17.12.2019 15:55 6

Зеленський розповів, про що домовився в Баку

Президент України зустрівся з Ільхамом Алієвим.
Президент України Володимир Зеленський відвідав Азербайджан з офіційним візитом. Зеленський 17 грудня у Баку зустрівся з Ільхамом Алієвим та обговорив з ним ряд важливих питань, повідомляє СобКор.
Деталі візиту повідомила прес-служба Офісу президента. Так, президенти обговорили питання регулювання умов ведення бізнесу, забезпечення захисту інформації та партнерства між містами двох країн.
За словами президента, Україна і Азербайджан активізують співпрацю міжнародних авіа-, автомобільних і залізничних перевезень. Це передбачено проектом Транскаспійського транспортного маршруту. Крім того, розмовляли і про Південний газотранспортний коридор.
Зеленський заявив, що «слід використовувати унікальний транзитний потенціал наших країн і розвивати інфраструктуру для цього».
«Україна і Азербайджан незмінно підтримують один одного в питаннях відновлення суверенітету і територіальної цілісності в рамках міжнародно визнаних кордонів», - підкреслив Володимир Зеленський.
Читайте також: Українці зможуть мати два паспорти
Ці словами він підкреслив і «неофіційним знімком», опублікованим у Instagram та Facebook.
Зеленський розповів, про що домовився в Баку

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Отличные аккумуляторы для ноутбуков по оптимальной цене Лучшее агентство по организации праздников Трекеры для занятий спортом Подбор шин для авто любой грузоподъемности Оформи свою квартиру стильно

Последние новости