У ДБР прокоментували обшуки у Марусі Звіробій

28.11.2019 18:47 6

У ДБР прокоментували обшуки у Марусі Звіробій

Обшуки були санкціоновані судом.
В четвер, 28 листопада Державне бюро розслідувань провело обшук у волонтерки Марусі Звіробій. Цю інформацію підтвердила і прес секретар Держбюро Анжеліка Іванова. За її словами, дані обшуки були санкціоновані судом, повідомляє СобКор.
"Ці обшуки наразі вже завершені. Вони проходили санкціоновано. Слідчі отримали відповідну ухвалу суду. Я не можу деталізувати, що саме було вилучено", — підкреслила повідомила вона.
Втім, вже зараз відомо, що ДБР вилучили три одиниці зброї. Наразі слідство встановлює, чи законно зберігали зброю.
Тим часом сама Маруся Звіробій повідомила, що ДБР також вилучили у неї блокнот та мобільний телефон. Вона також повторила погрози у адресу президента України Володимира Зеленського.
Нагадаємо, що за даними слідства, 26 жовтня Софія Федина і Маруся Звіробій під час трансляції на YouTube й у Facebook "висловлювали погрози вбивством", адресовані Зеленському.
Читайте також: Володимир і Олена Зеленські відвідали Естонію
Кваліфікація їхніх дій — погроза вбивством, заподіянням шкоди здоров'ю, знищенням або пошкодженням майна, а також викраденням або позбавленням волі щодо Президента України (ч. 1 ст. 346 Кримінального кодексу України, карається позбавленням волі на строк до п'яти років).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как можно ускорить обмен веществ? Поиск профессиональных врачей по городам Компоненти для сонячних електростанцій Английский лагерь для ваших детей Заказать брендовое кофе в стиках оптом

Последние новости