Зарплати військовим значно підвищать: озвучені цифри

15.09.2018 11:07 0

Зарплати військовим значно підвищать: озвучені цифри

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо підвищення зарплат військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських не менше ніж на 30 відсотків.
Указ опубліковано на сайті президента, пише daily-news.com.ua
Президент підписав Указ про введення у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо пропозицій до Держбюджету про фінансування національної безпеки і оборони на 2019 рік.
Згідно із рішенням РНБО у проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" має бути передбачено видатки на забезпечення національної безпеки і оборони України в обсязі не меншому ніж були у 2018 році, у відсотках від валового внутрішнього продукту.
При цьому має бути також передбачено збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських не менше ніж на 30 відсотків з урахуванням мінімального розміру грошового забезпечення.
Таким чином, зарплата осіб рядового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських має бути не менше 9 000 гривень, військовослужбовців рядового складу за контрактом першого року служби — не менше 10 000 гривень.
Документом передбачається першочергове фінансування заходів із розробки, підготовки виробництва та закупівлі нових зразків сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, у тому числі крилатих ракет), артилерійського озброєння, бронетанкової техніки і озброєння, боєприпасів, високоточних засобів ураження та продуктів спеціальної хімії, облаштування дослідно-випробувальних полігонів для проведення випробувань боєприпасів.
Читайте також: українські міста планують перейти на зелену енергетику
Пріоритетним напрямком також є фінансування діяльності, спрямованої на посилення системи протиповітряної оборони та можливостей авіації Повітряних сил, реалізацію державної політики у сфері кібербезпеки, розвиток та модернізацію спеціального зв'язку та захисту інформації, виконання Національної розвідувальної програми на 2016-2020 роки та посилення контррозвідувального захисту та боротьби з тероризмом і диверсійною діяльністю.
В документі також міститься ще один пункт, зміст якого не розголошується.
Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію Указом президента, покладено на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Цветочные подарки с быстрой доставкой по Свердловской области Быстрое и качественное написание дипломных работ Как и где лучше заказать угловой шкаф купе Выбираем терминалы сбора данных Фильтры сепараторы

Последние новости