Названі звички, що можуть прискорити старіння

11.09.2018 10:33 0

Названі звички, що можуть прискорити старіння

Несподівані звички, що прискорюють старіння шкіри.
Багато спати, займатися спортом, більше часу проводити на свіжому повітрі, не нервувати і ніколи не лягати спати з косметикою… Кожен з нас вважає, що вже напам'ять знає список корисних звичок, які можуть допомогти нам зберегти молодість на якомога більш тривалий термін, пише Собкор.
Але, виявляється, що є чимало нешкідливих звичок і зовсім несподіваних чинників, які можуть дуже серйозно «зістарити» нас — перевірте, чи знаєте ви про них!
Депресія
Нещодавні дослідження показали, що депресія не тільки знижує якість життя — вона також прискорює процес старіння мозку. Не ігноруйте перші ознаки захворювання, не намагайтеся впоратися з хворобою самостійно і обов'язково звертайтеся за допомогою.
Ігнорування сонцезахисного крему
Не має значення, чи збираєтеся ви провести весь день на пляжі або тільки добігти до офісу — вашій шкірі необхідний постійний захист від ультрафіолету. Сонячні промені — як і раніше, істотний чинник, що змушує шкіру старіти. Якщо ви не хочете виявити ранні зморшки, обов'язково кожен день використовуйте крем або лосьйон з рівнем захисту не менше 30 SPF.
«Соціальне» куріння
«Я не курю, але ось коли вип'ю, можу дозволити собі сигаретку-другу».
Якщо це про вас, то у нас погані новини: тютюн містить понад 3800 хімічних компонентів, здатних завдати шкірі істотної шкоди. При цьому немає ніякої різниці, впливає він зсередини або ззовні, через пасивне куріння. І ось вам результат: якщо ви викурюєте одну-дві цигарки на вечірках, ваша шкіра виглядає старішоб, ніж могла б.
Читайте також: Названі продукти, які негативно впливають на запах тіла
Самотність
Важко повірити, але це так: друзі і правда допомагають нам довше залишатися молодими. Як показали дослідження, люди, які мають багато друзів, як правило, довше опираються впливу віку — особливо це стосується когнітивних вікових змін. Так що, яким би щільним не був ваш щоденний графік, не забувайте вносити в нього зустрічі з друзями.
Кава
Ранкова чашка кави, порція кофеїну в середині дня, переговори або побачення за чашкою того ж напою — кава давно стала частиною нашого життя і повноправним учасником більшості соціальних ритуалів. Але проблема в тому, що чорна кава знижує рівень дегідроепіандростерону (DHEA), гормону, який допомагає нам боротися зі старінням. Проблема в тому, що його рівень і так зменшується з роками, а зловживання кавою може ще й прискорити цей процес.
Соломинки для коктейлю
Несподівано, правда? Пластикові соломинки для напоїв — не тільки кошмар екологів (так як зазвичай їх виготоляють з самого «стійкого» пластика) — постійне їх використання може призвести до того, що ви будете виглядати старшим за свої роки. Постійна напруга м'язів може спровокувати утворення ранніх глибоких зморшок навколо губ, а також поглиблення носогубних складок.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Огромный выбор современной климатической техники Папки для меню и счётницы для ресторанов в Украине Пластиковые панели по доступной цене Слабые стороны топовых моделей Ауди? Школа для будущих яхтсменов

Последние новости