У Києві протестувальники висунули Зеленському нову вимогу

07.10.2019 6:35 6

У Києві протестувальники висунули Зеленському нову вимогу

Учасники безпрецедентної акції протесту у Києві висунули президенту України Володимиру Зеленському чергову вимогу.
Про це пише СобКор.
Вони поставили ультиматум та чекають на указ про звільнення голови Офісу президента Андрія Богдана.
Нещодавно голова Офісу президенту Андрій Богдан, у відповідь на масові протести, які охопили всю країну після погодження «формули Штайнмаєра», зробив заяву у соціальній мережі. Він назвав протести оплаченими та такими, що не відповідають дійсному волевиявленню людей.
Учасники віче у Києві не залишили поза увагою дану заяву та відреагували на неї вимогою про звільнення Богдана з посади.
Читайте також: Тролінг 80 рівня: яку книгу подарували Зеленському
Вони дали Зеленському термін до 14 жовтня на виконання поставленої вимоги. Крім того, до цього числа президент України має публічно підтримати вимогу щодо недопустимості капітуляції України.
«У нього тиждень. Цілий тиждень будемо нагадувати: «Капітуляції – немає» та «Богдана – у відставку», – пообіцяли учасники акції.
Відзначимо, що учасники акції залишили президенту нагадування про свої вимоги на Банковій та біля будинку в якому мешкає Зеленський.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Автомобильные запчасти по демократичным ценам Зачем нужны смартлинки в CPA-сетях Элегантные украшения из серебра Как украсить мебель Растворы для линз от магазина Kievlinza

Последние новости