Фахівці розповіли, як суттєво зменшити ризики серцево-судинних захворювань

10.07.2019 12:45 6

Фахівці розповіли, як суттєво зменшити ризики серцево-судинних захворювань

Щодня в Австралії близько 17 людей помирають від хвороб, які пов’язані з курінням. Їх вбивають інсульти, серцеві напади та інші порушення серцево-судинної системи.
Про це пише СобКор.
Представники Австралійського національного університету провели масштабне дослідження.
Сім років вчені аналізували медичні дані 190 тисяч курців і некурців. Дослідження показало, що щорічно від інфаркту або інсульту, викликаних курінням, помирає понад 6 400 австралійців.
При цьому щорічно куріння “приводить” до лікарень понад 11 тисяч осіб (щодня 31 випадок госпіталізації).
Читайте також: Лікарі розповіли про цілющі властивості оливкової олії
При цьому експерти відзначають, відмова від такої шкідливої звички як куріння у віці до 45 років дозволяє знизити ймовірність захворювань кровоносної системи на 90%.
Австралійські вчені також констатують, у курців ризик смерті від серцево-судинних захворювань приблизно в три рази вище, ніж у людей, які ніколи не курили, а також удвічі вищий ризик серцевого-нападу, інсульту та серцевої недостатності.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Натуральный мед разных сортов от производителя Тренинги по продажам и управлению персоналом Верхняя одежда, как с обложки глянцевого журнала Как найти специалиста для эффективного внедрения программы 1С? Стильные и модные женские сумки по доступной цене

Последние новости