Скупий офіцер ЗСУ дозволяв грати в пейнтбол… на військовому аеродромі

10.07.2019 14:45 6

Скупий офіцер ЗСУ дозволяв грати в пейнтбол… на військовому аеродромі

Військова прокуратура Чернігівського гарнізону затримала на "гарячому" начальника комендатури, який за хабар пропускав на територію військового об'єкту цивільних осіб, які хотіли грати там в пейнтбол.
Про це пише СобКор.
Відповідальний за організацію охорони колишнього військового аеродрому "Співаки" начальник нештатної комендатури військової частини, підпорядкованої Харківському національному університеті Повітряних Сил ЗСУ імені І. Кожедуба, за 3000 гривень хабара організував представникам приватного підприємства безперешкодний пропуск на аеродром в Чернігові для проведення змагань з пейнтболу. Ще 500 доларів США він отримав за сприяння в подальшому в отриманні ділянки там в тривалу оренду.


Читайте також: Росія похизувалася успішними ракетними випробовуваннями в Казахстані
При отриманні хабара офіцер був затриманий 9 липня. Тривають слідчі дії. Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України та вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

За две недели более 35 объектов недвижимости лишились своих законных владельцев Какая шуба лучше: песцовая или норковая? Прочная и красивая бумага для упаковки подарков Английский лагерь для ваших детей Ремонт техники Джон Дир недорого

Последние новости