Супрун рознесла в пух і прах рознесла закон про матюки

04.07.2019 14:05 6

Супрун рознесла в пух і прах рознесла закон про матюки

Наука наводить чимало аргументів "за" ненормативну лексику. У Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла про це доволі детально.
Про це пише СобКор.
Глава МОЗ пише, що влучно і точно застосована лайка, що описує відношення людини до ситуації, і не спрямована на те, щоб образити співрозмовника, корисна для здоров'я. Дослідження показують, що саме така лайка і застосовується в побуті найчастіше. Вона призводить до нейтральних або позитивних результатів.
За словами Супрун, коли людина відповідає нецензурною лексикою на неприємну ситуацію, а не на людину, то відчуває полегшення — мозок реагує на це виділенням ендорфінів, які беруть участь в знеболюванні або задоволенні. Дослідження показали ефективність лайок в зменшенні болю, посиленні серцебиття і підвищення больового порогу.
При цьому вона уточнює, що лайкою слід користуватися в потрібні моменти, а не розмовляти постійно. Інакше мозок звикає і перестає сприймати лайку як щось екстраординарне.
Супрун розповідає, що довгожителів об'єднує вільне вираження своїх емоцій, а пригнічення емоцій пов'язано з високою захворюваністю на рак і гіпертонією.
Читайте також: Супрун розповіла про пріоритетні завдання МОЗ
Міністр пише, що лайка і життя в соціумі тісно пов'язані, і не найгіршим чином. Вважається, що люди трансформували в лайку тваринну реакцію у відповідь на біль і страх, а також притаманну приматам агресію. Таким чином можна і висловити свої почуття, і нікого не травмувати.
Крім того, застосування мату в спілкуванні в ряді випадків вказує на близькість людей і хороший емоційний контакт між ними. Коли колеги починають між собою матюкатися, значить, вони стали командою — такі дослідження. Однак ненормативна лексика в офіційних промовах сприймається як некомпетентність, попередила Супрун.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

ВОСХИТИТЕЛЬНАЯ ГЛАЖКА, или как потратить меньше времени на эту рутину Воздушные шары для всех Лучший выбор качественных шин Центр пластической хирургии “GRACE” поможет исполнить вашу мечту Лучшее средство от незначительных кожных заболеваний

Последние новости