Супрун рознесла в пух і прах рознесла закон про матюки

04.07.2019 14:05 6

Супрун рознесла в пух і прах рознесла закон про матюки

Наука наводить чимало аргументів "за" ненормативну лексику. У Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла про це доволі детально.
Про це пише СобКор.
Глава МОЗ пише, що влучно і точно застосована лайка, що описує відношення людини до ситуації, і не спрямована на те, щоб образити співрозмовника, корисна для здоров'я. Дослідження показують, що саме така лайка і застосовується в побуті найчастіше. Вона призводить до нейтральних або позитивних результатів.
За словами Супрун, коли людина відповідає нецензурною лексикою на неприємну ситуацію, а не на людину, то відчуває полегшення - мозок реагує на це виділенням ендорфінів, які беруть участь в знеболюванні або задоволенні. Дослідження показали ефективність лайок в зменшенні болю, посиленні серцебиття і підвищення больового порогу.
При цьому вона уточнює, що лайкою слід користуватися в потрібні моменти, а не розмовляти постійно. Інакше мозок звикає і перестає сприймати лайку як щось екстраординарне.
Супрун розповідає, що довгожителів об'єднує вільне вираження своїх емоцій, а пригнічення емоцій пов'язано з високою захворюваністю на рак і гіпертонією.
Читайте також: Супрун розповіла про пріоритетні завдання МОЗ
Міністр пише, що лайка і життя в соціумі тісно пов'язані, і не найгіршим чином. Вважається, що люди трансформували в лайку тваринну реакцію у відповідь на біль і страх, а також притаманну приматам агресію. Таким чином можна і висловити свої почуття, і нікого не травмувати.
Крім того, застосування мату в спілкуванні в ряді випадків вказує на близькість людей і хороший емоційний контакт між ними. Коли колеги починають між собою матюкатися, значить, вони стали командою - такі дослідження. Однак ненормативна лексика в офіційних промовах сприймається як некомпетентність, попередила Супрун.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Пасхальные украшения для дома: свежие и интересные идеи Розслідування українського Держфінмоніторингу визнали найкращим у світі - Черкаський Ігор Борисович Новые возможности в организации управления компаниями Помощь в трудоустройстве за границей Качественные керамические обогреватели, полотенцесушители и прочее оборудование

Последние новости