В астрономів нервовий шок: Трамп здивував «знаннями» про Місяць

08.06.2019 15:56 9

В астрономів нервовий шок: Трамп здивував «знаннями» про Місяць

Президент США Дональд Трамп написав у Twitter, що Місяць — це частина Марса.
Про це пише СобКор.
У мережі жартують над публікацією і намагаються розібрати, що політик мав на увазі.
Наприкінці 2018-го глава Роскосмосу Дмитро Рогозін заявив, що Росія збирається полетіти на Місяць для того, щоб перевірити, чи дійсно там були астронавти США.
Днями президент США Дональд Трамп опублікував в Twitter не менш суперечливу заяву з приводу Місяця: за його словами, природний супутник Землі — це частина Марса.
Читайте також: Жителі Землі побачать незвичайний місяць: цікаві деталі
«Незважаючи на всі гроші, які ми витрачаємо, NASA не має говорити про політ на Місяць — ми зробили це 50 років тому. Вони повинні бути зосереджені на набагато важливіших речах, які ми робимо, в тому числі на Марсі (частиною якого є Місяць), обороні і науці!», — написав Трамп.
В мережі почали гадати, що мав на увазі американський президент, оскільки заява суперечить науці: Місяць — це супутник, який знаходиться на орбіті Землі, а Марс — це окрема планета, яка також має два своїх супутники.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гепатит С отступает перед индийскими дженериками: эффективность новых терапевтических схем Почему торговля продуктами питания посредством blockchain — это будущее? Кредит онлайн и 24 часа в сутки Школа pole dance Стройматериалы на любой вкус

Последние новости