Учені розповіли про ризики нещасного шлюбу для здоров’я чоловіків

21.05.2019 21:57 6

Учені розповіли про ризики нещасного шлюбу для здоров’я чоловіків

Учені з Тель-Авівського університету довели, що ризик смерті від інсульту однаковий для людей, які живуть самі, і для людей, що живуть у важкому і невдалому для них шлюбі.
Про це пише СобКор.
Висновок про це було зроблено фахівцями після підведення підсумків 34-річних спостережень за долею більше 10 тисяч осіб, середній вік яких до початку дослідження становив 49 років.
В результаті спостережень учені переконалися в тому, що сімейний статус чоловіків впливає на ризик смерті від інсульту. Зокрема, було виявлено, що у неодружених чоловіків такий ризик на 64% вище в порівнянні з одруженими. Але також дослідниками було виявлено інша закономірність: виявилося, що питання, є шлюб щасливим чи ні, - принципово важливий, коли мова заходить про ризик смерті. Справа в тому, що серед одружених чоловіків, які вважали свій шлюб невдалим, ймовірність смерті від інсульту виявився на ті ж 64% вище в порівнянні з тими, хто був щасливий в своєму шлюбі.
Читайте також: Безпліддя у чоловіків: учені навели шокуючі факти
«Ризик інсульту при цукровому діабеті збільшується вчетверо в порівнянні з його відсутністю. Неодружені і нещасливі в шлюбі вмирають від порушення мозкового кровообігу майже так само часто, як і хворі на діабет», - констатували дослідники.
За словами вчених, вони не очікували, що вплив невдалого шлюбу може бути настільки істотним. Фахівці хочуть перевірити, як відчуття щастя в шлюбі впливає на жіноче здоров'я і аналогічний ризик смертності.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Какими способами можно купить авто в Украине? Как получить кредит онлайн Пластикові вікна у Львові Как быстро оплатить счета для Житомироблэнерго Стильные итальянские раковины и умывальники

Последние новости