Насичений день у депутатів: що обговорювала ВР після завершення президентських виборів

23.04.2019 23:16 6

Насичений день у депутатів: що обговорювала ВР після завершення президентських виборів

Українські нардепи ділилися враженнями, обговорювали пріоритети, які стоятимуть перед новим главою держави.
Про це пише СобКор.
Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив порядок денний словами волевиявлення українців. За його словами, з черговим тестом на демократію країна впоралася.
"Повністю відповідає європейським традиціям. Адже ми пам'ятайте, що під час попередніх виборів такої практики у нас не було. Тому вітаю всіх із завершенням президентських виборів і сподіваюся, що політичні емоції відійдуть і ми зможемо перейти до конструктивної і системної роботи Верховної Ради України", – заявив Андрій Парубій.
У фракції БПП підкреслили – передача влади відбулася виключно демократичним шляхом. Тут сподіваються, що новий глава держави підтримає європейський шлях, який обрала Україна.
"Хочу подякувати всім, хто прийшов на виборчі дільниці, хочу подякувати 4 млн, які проголосували за Петра Порошенка і за незалежну сильну Україну. Безсумнівно, команда Порошенка і надалі стоятиме на захисті всіх досягнень останніх 5 років і перш за все – на захисті повернення українців у коло європейських народів, співробітництва та інтеграції в ЄС і НАТО", – запевнив народний депутат, голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов.
У "Народному фронті" заявляють, що від нового президента чекають на оприлюднення стратегії дій на перші сто днів і на рік вперед. В умовах військової агресії з боку Росії зволікати з цим не можна – вважають представники політичної сили.
"Ключове завдання новообраного президента – повернення окупованих територій і захист країни від російської збройної агресії. Це найскладніше і найважливіше завдання. Ми захистимо всі досягнення, які далися українському народові потом і кров'ю. Президент, уряд і парламент повинні працювати разом і вести країну до успіху", – зазначив народний депутат, голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.
Читайте також: Холодний піт та безсонні ночі: Ляшко вирішив залякати Зеленського
Результати виборів – це урок для влади. Народні обранці і чиновники задуматися над тим – до чого перш за все прагнуть українці – зазначив глава Опозиційного блоку В'ячеслав Новинський.
"Українці дали свою оцінку владі. У такій ситуації Верховна Рада повинна почути той сигнал, який послав народ, усвідомити свою відповідальність за повернення довіри до держави та її інститутів. Упевнений, що всі ми повинні нарешті зосередити свої зусилля на досягненні миру і відновленні України, докласти максимум зусиль для відновлення економіки, відновлення промислового виробництва і підвищення соціальних стандартів. І, нарешті, захистити права і свободи громадян України ", – заявив народний депутат, голова фракції "Опозиційний блок" Вадим Новинський.
Після звільнення з-під арешту у Верховній Раді з'явилася Надія Савченко. Вперше за рік. Журналістам розповіла – програму нового президента Володимира Зеленського підтримує і планує йти на парламентські вибори.
"Зі своєю політичною силою – громадська політична платформа Надії Савченко. Цього достатньо для того, щоб йти на чесні вибори. Народних депутатів, крім мене, в моїй політичній силі немає", – зазначила Савченко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонт и обслуживание кондиционеров по доступной цене Відмінні бонуси від казино Вулкан Отдых для настоящих мужчин во Львове Аренда офисов в Киеве на Подоле Правильное питание – залог здоровья

Последние новости