Супрун розповіла цікаве про депутатів і Феофанію

24.04.2019 1:24 6

Супрун розповіла цікаве про депутатів і Феофанію

МОЗ працює над створенням єдиного медичного простору в рамках підготовки програми медичних гарантій.
Про це пише СобКор.
Всі відомчі медзаклади, як лікарні для залізничників, чорнобильців чи держслужбовців, мають стати відкритими для всіх громадян.
"Українські медзаклади мають працювати в єдиному медичному просторі, коли всі лікарні однаково доступні для кожного громадянина. Будь-які виключення, що пропонують запровадити на цьому шляху, суперечать ідеї трансформації системи охорони здоров’я — пацієнт в центрі уваги. Не депутат, міністр чи президент. А кожен громадянин, як платник податків, має право обирати державний, комунальний чи приватний медзаклад, в якому він хоче лікуватися", — написала Супрун в соцмережі.
За її словами, за направленням сімейного лікаря пацієнти матимуть можливість звернутися в будь-яку лікарню по допомогу, в тому числі і в такі лікарні як Феофанія.
Читайте також: Супрун розповіла, чому українці часто помирають
"Одразу отримали реакцію від народних обранців. У Верховній Раді вже зареєстровано законопроект, який має на меті зробити такі заклади як Феофанія недосяжними до трансформації системи охорони здоров’я. Ініціатори законопроекту пропонують залишити для медзакладів Державного управління справами та Національної академії медичних наук все без змін — щоб вони і надалі фінансувалася за окремою статтею видатків бюджету й надавали медичні послуги лише для “своїх”. Тобто не переходила на принцип фінансування “гроші за пацієнтом”, не надавала послуги для всіх громадян, які захочуть там лікуватися, а й надалі існувала як окремий острів, куди потрапити можуть тільки обрані", — написала Супрун.
Вона зазначила, що законопроект подали члени фракцій БПП, Народного фронту, Батьківщини та групи Воля народу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонт мобильной техники Отдых для настоящих мужчин во Львове Компания «Мегарент»: сдача авто в аренду, сотрудничество с владельцами машин, желающих сдать свое авто Почему вам необходимо приобрести диффузор «AUSTER» Механизм откатных ворот

Последние новости