Тривалість життя: медики розповіли про особливу роль печінки

02.02.2019 11:55 0

Тривалість життя: медики розповіли про особливу роль печінки

[/center]Вчені встановили, що термін життя у зворотній пропорційності корелює з розмірами клітин печінки гепатоцитів.
Про це пише СобКор.
За словами вчених гепатоцити відіграють особливу роль у розвитку такого захворювання як діабет – порушення негативно впливають на процес виробництва інсуліну в організмі. Займаючись дослідженням цих клітин у мишей, дослідники виявили гепатоцити надзвичайно мініатюрних розмірів.
Подальше вивчення питання розмірів гепатоцитів у інших видів ссавців показало: у дорослих особин печінка може складатися з клітин різних розмірів. При цьому було встановлено, що чим дрібніші і чисельніші клітини печінки тварин, тим довший термін життя. І навпаки: тварини, у яких відбувається швидке дозрівання і швидко проходить життя, мають печінку з великими численними гепатоцитами.
Читайте також: Медики назвали напій, який істотно продовжує життя
Вчені встановили, що збільшення розмірів клітин печінки впливає активне вироблення білка-мішені рапаміцину mTOR: чим активніше він синтезується, тим інтенсивніше процес збільшення розмірів клітин.
Ті ссавці, що живуть довше, не відчувають такого раннього і потужного впливу білка mTOR, констатували наукові фахівці.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Дымоходы из нержавеющей стали Современные методы получения кредитов на разные цели Как оформить детский загранпаспорт в Украине Квартира с паркетным полом Играть в клубах на деньги риск и удовольствие

Последние новости