Без ліків: дослідники назвали дієві способи долання стресу

31.01.2019 3:44 1

Без ліків: дослідники назвали дієві способи долання стресу

Є продукти, які заспокійливо діють на нервову систему людини.
Про це пише СобКор.
Зокрема вчені вважають, що зелений чай, горіхи і лаванда допомагають позбутися від стресу без препаратів.
У зеленому чаї міститься корисна амінокислота L-теанин, яка нормалізує сон і викликає розслаблення організму завдяки збільшенню мозкових хвиль. Органічне поєднання пригнічує психологічні і фізіологічні стресові реакції, а також збільшує виробництво “гормону щастя” – серотоніну.
Читайте також: Медики назвали цілющий продукт від стресу та онкозахворювань
В кольорах і листі лаванди міститься багато заспокійливих засобів. Її використовують для приготування чаю. Він володіє антидепресивними властивостями, допомагає позбутися від безсоння і позитивно впливає на загальний стан здоров’я.
Ще один засіб – горіхи. У них міститься велика кількість магнію, який, в свою чергу, знижує концентрацію гормону кортизолу. Гормон секретується залозами і бере участь в розвитку стресових реакцій. Зі зменшенням речовини заспокоюється організм, розслабляється мускулатура і нормалізується обмін енергією.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Wi-Fi точки доступа Linksys Где купить качественные восточные системы Rainway из пластика Надійні промислові вентилятори за приємною ціною Оригинальная спортивная одежда от мировых брендов Самый популярный портал по игре Minecraft Pocket Edition

Последние новости