Розвідка США: напруга в Азовському і Чорному морях накалятиметься

31.01.2019 1:43 1

Розвідка США: напруга в Азовському і Чорному морях накалятиметься

За даними розвідувального відомства США, напруга в двосторонніх відносинах України і Росії зростатиме через те, що кожна зі сторін буде показувати свої можливості на морі та суверенні права.
Про це пише СобКор.
"Росія продовжить військову політичну і економічну дестабілізацію України для того, щоб пошкодити зусиллям Києва щодо інтеграції в ЄС і посилення зв'язків з НАТО", - наголошується в звіті.
За даними розвідки, ескалація ситуації в Керченській протоці і захоплення українських кораблів говорить про готовність Росії посилити політичний тиск на українську владу і обмежити свободу навігації.
Читайте також: В Азовському і Чорному морях відбулися навчання ВМС України. Фото
Раніше в розвідці США заявили, що масштабний наступ на Донбас в 2019 році малоймовірний.
Нагадаємо, російські силовики захопили два малі артилерійські броньовані катери Бердянськ і Нікополь та рейдовий буксир Яни Капу і 24 військовослужбовців ВМС ЗС України 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки під час їхнього переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Химические добавки для бетона и строительных растворов Б/У шины из Европы в Харькове Интерьер в космическом стиле Про види і обов'язки програмістів 1С Как украсить мебель

Последние новости