Медики назвали основні причини серцевого нападу

12.01.2019 17:55 0

Медики назвали основні причини серцевого нападу

Співробітники Національної служби охорони здоров’я Великобританії склали перелік факторів, що сприяють виникненню серцевого нападу.
Про це пише СобКор.
В черговий раз вчені нагадали: найкраще запобігти виникненню серцевого нападу допомагає регулярна фізична активність.
Фахівці Національної служби охорони здоров’я Великобританії закликали уважно ставитися до таких проявів як біль у грудях та інших ділянках тіла, задишка і запаморочення, дихання зі свистом і кашель. Все це, за їхніми словами, є сигналами погіршення в роботі серця.
Читайте також: Дієтологи назвали продукти, які сміливо можна їсти ввечері
«Найчастіше до серцевого нападу призводить ішемічна хвороба, але спровокувати його можуть також стреси, надмірна вага, діабет, гіпертонія, підвищений рівень холестерину”, – констатували експерти.
Вчені підкреслили, що для захисту від подібних порушень важливо мати певний рівень фізичної активності – не менше 40 хвилин на день. Це ефективно сприяє нормалізації тиску, зниженню холестерину.
Також фахівці радять дбати про харчування: в ньому має бути достатньо цінних мінералів і вітамінів. Риба, бобові, молочні продукти забезпечать здоров’я організму. Особливо при відмові від шкідливих продуктів і алкоголю і зменшенні споживаного цукру, помітили вони.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где оформить «автогражданку»? Успешное лечение рака почек Все для моделирования Канадский дом по украинской цене Почему вам необходимо приобрести диффузор «AUSTER»

Последние новости