Вбивство журналістки: поліція Мальти знайшла організаторів

18.11.2018 14:16 1

Вбивство журналістки: поліція Мальти знайшла організаторів

Слідчі визначили групу мальтійських громадян, які, на їхню думку, організували вбивство журналістки Дафни Каруани Галісії 13 місяців тому.
Про це пише СобКор.
За даними видання, слідчі визначили групу із "більш ніж двох" мальтійських громадян, які, на їхню думку, організували вбивство.
Високопоставлені офіцери повідомили, що розслідування того, хто замовив бомбу, підкладену пізніше в автомобіль, перебуває на "дуже просунутій стадії", а основні підозрювані були ідентифіковані. Проте невідомо, як довго ще триватиме розслідування.
Читайте також: Крала іграшки: у Парижі упіймали бабусю-клептоманку
Слідчі вважають, що підозрювані мали різні мотиви для вбивства, але об’єдналися, щоб найняти трьох чоловіків, які заклали і активували бомбу.
Жодних даних про підозрюваних організаторів видання не має.
Нагадаємо, 16 жовтня 2017 року на Мальті внаслідок вибуху автомобіля загинула журналістка Дафне Каруана Галісія, яка розслідувала корупційні злочини в рамках проекту Panama Papers та звинувачувала у корупції мальтійського прем’єр-міністра.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Различные типы ворот для гаражей и частных домов Документы, необходимые для получения рабочей визы в Польшу Успішний інтернет-проект з командою професіоналів Тепловые насосы по выгодным ценам Штатные магнитолы Hyundai – поднимите планку

Последние новости