Цей фрукт може врятувати від діабету та раку

14.09.2018 14:40 0

Цей фрукт може врятувати від діабету та раку

Медики розказали про цілющі властивості авокадо.
Вчені з Університету медичних наук Ірану стали авторами дослідження, яке підтвердило благотворний вплив авокадо в плані захисту від розвитку метаболічного синдрому — стану, часто передує цукровому діабету. Щоденне споживання авокадо корисне не тільки при загрозі метаболічного синдрому, але і при інших проблемах зі здоров'ям, заявили при цьому наукові фахівці, пише Собкор.
Дослідниками було проаналізовано дані 130 наукових робіт, які вивчали цілющі властивості авокадо. В результаті ними було зроблено висновок про те, що вживання авокадо знижує рівень «поганого» холестерину в крові, що володіє властивістю налипати на судинні стінки і сприяти розвитку тромбозів.
Читайте також:У цих 10 продуктах цукру набагато більше, ніж вважалося раніше
«Потрапляючи в організм, мікроелементи авокадо сприяють більш інтенсивному виробленню ліпопротеїнів високої щільності, що зменшують концентрацію «поганого» холестерину. У любителів авокадо значно зменшується ризик утворення тромбів», — заявили автори роботи.
Крім цього наукові фахівці переконалися в тому, що компоненти авокадо регулюють не тільки вміст холестерину, але і рівень фосфоліпідів, тригліцеридів, що впливають на виникнення проблем зі станом серця і судин, артеріальну гіпертензію та ожиріння. Все це також значно знижує ризик появи діабету, підкреслили експерти.
Відзначимо, що попередні дослідження якості авокадо свідчили про те, що його речовини здатні запобігати розвитку ракових клітин і навіть їх знищувати.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонт гидравлики спецтехники и токарная обработка металла Украинский бизнес форум Играть в клубах на деньги риск и удовольствие Профессиональный ремонт турбин Рено Замок для сейфа в каждый дом

Последние новости