Персоналії нового біатлонного сезону: традиційні фаворити і потенційні лідери.

14.09.2018 14:22 37

Персоналії нового біатлонного сезону: традиційні фаворити і потенційні лідери.

2018/19 біатлонний рік обіцяє бути дуже насиченим і цікавим, оскільки це післяолімпійський сезон з усіма його особливостями. Здавалося б, лідери минулих років повинні й нинішнього сезону продовжувати свої переможні традиції. Норвежці, французи й німці традиційно заочно постають лідерами як в чоловічій, так і жіночій командах. Мартен Фуркад, Йоганесс Бьо, Арнд Пайффер, АнаїсБескон, Лаура Далмаєр поведуть свої команди до нових перемог у новому сезоні. Крім звично потужних команд, у новому сезоні звично свої індивідуально потужні амбіції будуть прагнути підтримати: Яков Фак, Лукас Хоффер, австрійці, шведи, росіяни у чоловіків; Анастасія Кузьміна, Кайса Макаряйнен, чешки, італійки та українки у жінок.

Персоналії нового біатлонного сезону: традиційні фаворити і потенційні лідери.

У чоловіків якихось кардинальних змін у песоналіях нового сезону майже не немає. Можливо, вже звична дискваліфікація російських спортсменів певним чином вплине на турнірний розподіл в підсумках біатлонного року 2018/19. Звісно, без Дар'ї Домрачової жіночі гонки будуть позбавлені певної родзинки, та все ж, сподіваємося, нові зірки швидко змусять забути білоруську приму біатлону минулих років. Пам'ятаємо, як свого часу, всі боялись, що без Магдалени Нойнер, жіночий біатлон втратить свої переваги. Однак, нові сезони дарували нових лідерів і нові захоплюючі емоції від боротьби у кожній гонці.

Звісно, важливе значення для індивідуальних виступів спортсменів має календар змагань. Ознайомитись з календарем етапів кубка світу 2018/19 можна на ресурсі https://wcbiathlon.ru/season/1-raspisanie-etapov.html. Знаючи розклад етапів кубка світу з біатлону, спортсмени, тренери і менеджери формують певну стратегію підготовки до кожного змагання. Провідні біатлонні команди, маючи відповідну базу і ресурси, практично однаково, в звичному режимі, готуються до кожного етапу турніру. Біатлоністи української збірної змушені розподіляти свої сили, виходячи на пік форми лише на окремих етапах, і, звісно, до чемпіонату світу з біатлону.

Персоналії нового біатлонного сезону: традиційні фаворити і потенційні лідери.

Чемпіонат світу з біатлону у 2019 році відбудеться в шведському Остерсунді. Ресурс https://wcbiathlon.ru/season/world-championship.html дозволить в повному обсязі ознайомитись з новинами підготовки до чемпіонату світу з біатлону. Більш точний аналіз майбутніх біатлонних баталій на чемпіонаті світу та прогнози щодо виступів спортсменів можна буде зробити ближче до початку березня. До цього часу пройде вже більшість етапів кубка світу і можна буде дивитися на реальний передстартовий потенціал біатлоністів.

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональная корейская косметика из натуральных компонентов Как и где купить накрутку друзей на фейсбуке От чего хрустят пальцы? Няня с проживанием Чистый офис это лицо компании

Последние новости