Британці взялись за «брудні» гроші росіян

14.09.2018 15:10 0

Британці взялись за «брудні» гроші росіян

Влада Великобританії вирішила посилити боротьбу з «брудними грошима».
Згідно висновків, які опубліковало Національне кримінальне агентство у Британії, «потік сумнівних грошей в столиці країни» було оцінено в £90 мільярдів, пише Собкор.
Британська влада активізує боротьбу з підозрілими доходами росіян, а також громадян інших держав, що знаходяться у країні.
Читайте також:Підозрювані в отруєнні Скрипалів дали перше інтерв'ю
Британська газета Financial Times сьогодні повідомила про плани уряду посилити заходи безпеки. Про це заявив голова підрозділу Національного кримінального агентства (NCA) країни з кібершахрайства і економічних злочинів Дональд Тун.
Згідно його заяви, уряд хоче розширити дію ордера на арешт грошей, походження яких не було встановлено. Такі активи на території Великобританії будуть заморожувати.
«Чи стануть нашими цілями громадяни Росії? Звичайно, так. Ми перевіряємо активи високої вартості і з'ясовуємо, чи можемо звернутись в суди та висловити достатньо доказів, щоб отримати ордер», — заявив Тун.
Він уточнив, що увагу привертають не тільки громадяни РФ, але й вихідці з інших країн, у тому числі з колишніх республік СРСР, з Африки і Азії.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Цікаві новини Чернівців та України Позаботьтесь о ребёнке, приобретите ему средство для передвижения в Sigma-line Постельное белье по приятным ценам Как красиво оформить детскую комнату Виртуальный Вегас у вас дома: играй и побеждай легко!

Последние новости