В Києві застрелили відомого кримського активіста — соцмережі

13.09.2018 10:39 0

В Києві застрелили відомого кримського активіста — соцмережі

Відомий кримський волонтер був жорсткого вбитий у власній квартирі.
Анатолій «Талібан» Декін згідно повідомлень був застрелений в власному помешканні в Києві, повідомляє Собкор.
Невідомий вбивця, як сказано у повідомленні, жорстоко вбив кримського волонтера Анатолія Декіна в його помешканні пострілами з пістолета. Після нанесення вогнепальної рани, вбивця добив активіста ножем.
Читайте також: Кримський міст збираються закривати
Кримський волонтер Анатолій «Талібан» Декін загинув сьогодні у столиці України. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сторінці у соціальній мережі Facebook лідером громадського корпусу «Азов-Крим» Станіславом Красновим.
"Убито Анатолія Декіна. Наш Талібан. Всі в Криму знають Талібана. Це був патріот, який відстоював Український Крим ще з 1991 року. Стільки років я його знав, стільки ми пройшли разом …. Він пройшов Майдан, був активістом, волонтером, допомагав багатьом братам. І ось тепер він мертвий. Убитий в своєму будинку, в Києві …", — сказано у повідомленні.
Також, в коментарях до повідомлення Краснов додав, що невідомий чоловік скоїв вбивство активіста в його помешканні, постріляв з пістолета, а потім ще й добив ножем. Мотив жорстокого вбивства поки що не встановлено.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мужские ветровки для спорта: типы и особенности Игровой слот «Quick Hit» Сайт с интересными скидками Корейская косметика для вашего идеального внешнего вида НБУ не получал документы на покупку ВТБ Банка и БМ Банка

Последние новости