У Держдепі відреагували на виборчі плани «Л/ДНР»

13.09.2018 11:10 0

У Держдепі відреагували на виборчі плани «Л/ДНР»

У Сполучених Штатах осудили проведення "виборів" на Донбасі.
У Держдепі США заявили, що розцінюють неприйнятною організацію виборчого процесу в так званих "Донецькій і Луганській народних республіках", передає Собкор.
У Вашингтоні виступили із різким засудженням проведення «виборів» в самопроголошених «республіках» на Донбасі. Про це стало відомо із зачви представника Державного департаменту Хізер Науерт.
«Враховуючи тривалий процес контролю з боку Російської Федерації цих територій, ми вважаємо, що проведення там виборів – неприйнятно. Це грубо суперечить зобов'язанням, що має Росія згідно Мінських угод», — підкреслила представник Держдепу.
Читайте також: Трамп повідомив Путіну про плани на Сирію — Держдеп США
Вона також вказала на те, що самопроголошеним «народним республікам», що були створені з подачі Росії, «немає місяця в конституційному ладі України».
«Сполучені Штати як і раніше повністю віддані дипломатичним зусиллям в питанні спровокованого Росією конфлікту на сході України. Підтримка Сполученими Штатами суверенітету і територіальної цілісності України залишається непохитною», — додала представник США.
Раніше стало відомо, що позачергові вибори в «республіках» було призначено на 10 листопада.
Із засудженням ситуації також виступили в Євросоюзі, назвавши їх «такими, що суперечать Мінським угодам».
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ваш помощник полиграф Огромный выбор межкомнатных дверей Lemard Огромный ассортимент запасных частей для ремонта бытовой техники Бухгалтерский аутсорсинг Профессиональная фото студия в Харькове

Последние новости