У Держдепі відреагували на виборчі плани «Л/ДНР»

13.09.2018 11:10 0

У Держдепі відреагували на виборчі плани «Л/ДНР»

У Сполучених Штатах осудили проведення "виборів" на Донбасі.
У Держдепі США заявили, що розцінюють неприйнятною організацію виборчого процесу в так званих "Донецькій і Луганській народних республіках", передає Собкор.
У Вашингтоні виступили із різким засудженням проведення «виборів» в самопроголошених «республіках» на Донбасі. Про це стало відомо із зачви представника Державного департаменту Хізер Науерт.
«Враховуючи тривалий процес контролю з боку Російської Федерації цих територій, ми вважаємо, що проведення там виборів – неприйнятно. Це грубо суперечить зобов'язанням, що має Росія згідно Мінських угод», — підкреслила представник Держдепу.
Читайте також: Трамп повідомив Путіну про плани на Сирію — Держдеп США
Вона також вказала на те, що самопроголошеним «народним республікам», що були створені з подачі Росії, «немає місяця в конституційному ладі України».
«Сполучені Штати як і раніше повністю віддані дипломатичним зусиллям в питанні спровокованого Росією конфлікту на сході України. Підтримка Сполученими Штатами суверенітету і територіальної цілісності України залишається непохитною», — додала представник США.
Раніше стало відомо, що позачергові вибори в «республіках» було призначено на 10 листопада.
Із засудженням ситуації також виступили в Євросоюзі, назвавши їх «такими, що суперечать Мінським угодам».
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сумки и рюкзаки для хранения ваших инструментов Лучшие смартфоны современности тут Облачное хранилище информации на серверах Украины и Германии Эффективная уборка Торговый модуль для вашего бизнеса

Последние новости