Свершилось: Украина получила долгожданный «безвиз» с ЕС

11.05.2017 11:52 0

Свершилось: Украина получила долгожданный "безвиз" с ЕСПетр Порошенко сообщил радостную для украинцев весть.
На официальном сайте президента Украины буквально несколько минут назад появилась достоверная информация по поводу предоставления безвизового режима от ЕС для Украины.
Петр Порошенко обратился к гражданам Украины: "Дорогі українці! Щойно Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі. 17 травня у Страсбурзі в приміщенні Європарламенту, як ми домовилися з нашими європейськими друзями, урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки служіння на посаді Глави Української держави. Рішення опублікують в Офіційному журналі Союзу – і за двадцять днів по тому воно набуде чинності. Приблизно 11 червня 34 європейських країни увімкнуть зелене світло власникам українських біометричних паспортів – для безвізових короткострокових поїздок.".
Президент добавил, что наконец-то исчезнут очереди в посольствах европейских стран и визовых центрах. Украинцам теперь не придется собирать кучу документов для того, чтобы получить визу. Конечно же, нельзя не отметить того, что благодаря безвизовому режиму с ЕС украинцы смогут существенно экономить свои деньги, так как не нужно будет платить консульские сборы.
Петр Алексеевич Порошенко поблагодарил и поздравил всех с безвизом, которого все так долго ждали: "Я безмежно вдячний всім, завдяки кому зміг виконати одну із основних передвиборчих обіцянок. Вітаю вас, дорогі співвітчизники, з цим історичним рішенням Ради Євросоюзу. Це – неначе повернення додому після довгої та виснажливої подорожі… Повернення до нашого спільного європейського дому. Цінуйте свій український паспорт. І любіть Україну!".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Запасные части для стиральных машин с доставкой по Украине Кредит онлайн и 24 часа в сутки Огромный каталог мебели для дома и офиса Шикарный ассортимент песцовых шуб Если вы кондитер, не проходите мимо

Последние новости