Стародавні скарби, заховані на дні океанів. Фото

14.09.2018 14:06 7

Стародавні скарби, заховані на дні океанів. Фото

Підводні глибини таять в собі не менше загадок, ніж суша.
Люди часом навіть не підозрюють, скільки стародавніх скарбів і пам'яток можна побачити під товщею води, передає Собкор.
Ці підводні пам'ятки дійсно варті вашої уваги.
Велика блакитна діра


305 метрів в діаметрі і глибина, що перевищує 120 метрів — справжня принада для дайверів і екстремалів. Ця ідеально кругла вирва розташована в центрі атолу Лайтхаус-Риф, що входить до складу Белізського бар'єрного рифа.
Статуя Амфітрити

Ви колись мріяли зустріти справжню русалку? Наступну відпустку варто провести на Великому Каймані. Одна з головних пам'яток острова — це статуя русалки, що стоїть на глибині близько 6 метрів.
Джіні Спрінгс

По всій території Флориди розкидано безліч прісноводних підводних печер, відкритих для дослідження. Але Джіні Спрінгс особлива: щоб зануритися в кристально чисті води печери, дайвери з'їжджаються з усього світу.
Читайте також:Хмурые питомцы, которых подстригли против их воли. Фото
Museo Subacuático de Arte

У Мексиці в чарівному підводному музеї на постійній експозиції знаходяться понад чотири сотні скульптур. Кожна з них розташована таким чином, щоб створювати необхідний життєвий простір для морської флори і фауни. Відвідувачі оглядають експозицію пропливаючи на човнах.
Озеро Гурон

У Канаді в районі Великих озер сталось понад 6 000 корабельних аварій. Деякі з кораблів добре видно на мілководді озера Гурон, розташованого в національному морському парку.
Підводний монумент Йонагуни

До сьогодні це дивне утворення є предметом численних дискусій. Примітний монумент, що стоїть біля японського острова Йонагуни, вчені знацйшло ще в 1986 році. Гірська порода має багаторівневі площині і прямі краї, що надає їй форму свого роду піраміди.
Зелене озеро

Коли сніг з навколишніх гір починає танути, рівень води в озері зростає, воно збільшується в розмірах настільки, що найближчий парк повністю йде під воду.
Сільфра

Єдине на планеті місце, розміщене в Ісландії, де можна проплисти між двома континентальними плитами. Тріщина Євразійської і Північноамериканської плит розширюється на 2 сантиметри щорічно — унікальна можливість доторкнутися до основ нашої планети своїми руками.
Дос Ойос

Вона ідеально підходить для дайвінгу: тут часто збираються досвідчені аквалангісти і сміливці, що готові ризикувати життям заради гострих відчуттів. Саме цю печеру, приховану в мексиканській глибинці, знімали для одного з епізодів Discovery Channel.
Христос з Безодні

Підняті руки і жорсткий погляд надають підводній статуї досить зловісний вигляд. Дивовижна статуя Христа Спасителя, що отримала назву "Христос з Безодні", стоїть біля італійського острова Сан-Фруттозо.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Компьютерные столы в Киеве Пульт дистанционного управления для спутникового и кабельного телевидения Яркие и захватывающие онлайн-партии на рубли Безкоштовна електроенергія для кожного Удушье и первая помощь при асфиксии

Последние новости