Зеленський розповів про «план Б» щодо Донбасу

02.12.2019 13:51 25

Зеленський розповів про «план Б» щодо Донбасу

Президент України відкинув можливість початку наступних дій.
Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю західним виданням Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazera Wyborcza, під час якого відповів на актуальні запитання стосовно Донбасу, повідомляє СобКор.
Під час спілкування з журналістами він заявив, що місцеві вибори на окупованих територіях мають проходити за українським законодавством. Крім того, виборчий процес виключає вплив на голосування людей зі зброєю. Вибори мають проходити за участі спостерігачів, журналістів, представників ОБСЄ та ЦВК України.
Президент підкреслив, що він не погоджується з тим, як питання виборів було вирішено у Мінських угодах.
Зеленський також розповів, які наслідки матиме провал переговорів в Парижі 9 грудня. Він відкинув можливість наступних дій на Донбасі.
«У будь-якому випадку я не почну війну на Донбасі... Однак я знаю, що є багато гарячих голів, особливо серед тих, хто зараз виходить на вулиці і каже: "Давайте відвоюємо Донбас!" Але якою ціною? Я вважаю, що цих людей підштовхує попередня влада», - заявив президент України.
Він також додав, що існує «план Б» на випадок відсутності результату від переговорів.
Читайте також: У ДБР прокоментували обшуки у Марусі Звіробій
«Поки я не хочу говорити про мій "план Б" - тому він і "план Б", адже я вірю в "план А". Але він, звичайно, є…», - додав Володимир Зеленський.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Хотите быстро и без проблем получить справку о несудимости Где купить камеры? Шинмонтаж в Харькове: основные виды предоставляемых услуг, преимущество профессионального подхода, качество работы Создание современных интерьеров в Харькове Бисопролол: что и как?

Последние новости