Пристайко прокоментував можливу зустріч Зеленського і Путіна

14.11.2019 16:55 6

Україна зосереджена на зустрічі у нормандському форматі.
Міністр закордонних справ Вадим Пристайко провів брифінг, під час якого заявив, що особиста зустріч Зеленського і Путіна наразі не планується. При цьому, президенти України і Російської Федерації можуть зустрітися у нормандському форматі, повідомляє СобКор.
«Заради цієї зустрічі (у нормандському форматі – ред.) були зроблені певні болючі кроки», - підкреслив Пристайко.
Він також додав, що наразі всі сили направлені на проведення саме цієї зустрічі. Питання особистої зустрічі буде вирішуватися згодом.
Міністр закордонних справ Вадим Пристайко також прокоментував заяву Нурсултана Назарбаєва про зустріч Зеленського та Путіна в Казахстані. За його словами, офіційну пропозицію Україна не отримувала.
Читайте також: Гончарук прокоментував необхідність земельної реформи
Нагадаємо, що раніше Володимир Зеленський підкреслював, що зустріч у нормандському форматі може відбутися лише після розведення військ у Станиці Луганській, Золотому та Петрівському.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Интернет-магазин ваз – отличное предложение стеклянного декора Отличные трости ручной работы Правильное питание – залог вашего здоровья Ремонт и обслуживание кондиционеров по доступной цене Организация и подготовка свадебных торжеств

Последние новости