Медики розповіли, як поганий сон впливає на кишечник

20.09.2019 22:16 6

Медики розповіли, як поганий сон впливає на кишечник

Сон поганої якості може стати причиною серйозних проблем з кишечником.
Про це пише СобКор.
З такою заявою виступили вчені з Португалії. Поганий сон вони пов'язують із запальними процесами в органі, а також зі скупченням жиру.
Про роботу португальських дослідників повідомляє Eurekalert. Вчені констатують, що поганий сон, який дозволить людині повноцінно відпочити за нічний час, впливає на вироблення важливих імунних клітин ILC3. З їхньою діяльністю пов'язані функції шлунково-кишкового тракту, а також здатність організму боротися з інфекціями.
Читайте також: Медики розповіли, як кава впливає на стан шкіри
«При нестачі сну і відпочинку кількість ILC3 зменшується. Це провокує запалення і порушення кишкового бар'єру», - заявили наукові фахівці.
Також, за їхніми словами, порушення у виробленні імунних клітин ILC3 асоціюється з прискореними процесами накопичення жиру в тілі. З цієї причини, вважають вчені, поїздки в країни з різними часовими поясами часто супроводжуються проблемами з травленням і конкретно з кишечником, а також нерідко викликають збільшення ваги.
У цьому сенсі небезпечна і нічна робота, зазначили автори роботи.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Все для лодок Крупнейшая риэлтерская компания Покровска и Мирнограда Луковицы цикламена для вашего сада Школа pole dance Собственная разработка и производство заправочных станций

Последние новости