«Євробачення-2020»: в якому місті відбуватиметься конкурс

10.08.2019 7:49 7

«Євробачення-2020»: в якому місті відбуватиметься конкурс

Нідерландські міста Роттердам та Маастрихт змагаються за право прийняти в себе пісенний конкурс «Євробачення-2020» — приймаюче місто буде оголошено 30 серпня.
Про це пише СобКор.
«У п’ятницю, 30 серпня, стане відомим нідерландське місто, яке прийме в себе Євробачення-2020. Наразі є 2 претенденти – Маастрихт та Роттердам», — йдеться в повідомленні на сайті пісенного конкурсу.
Цієї п’ятниці представники двох міст надали додаткову інформацію та відповіли на запитання організаторів щодо їхніх заявок. Всі ці дані будуть ретельно перевірятися провідними мовними компаніями НВО, AVROTROS і NOS. Потім вони обговорять свої висновки з Європейським мовним союзом, перш ніж буде ухвалено остаточне рішення про те, яке місто прийматиме конкурс "Євробачення" наступного року.
Читайте також: Євробачення-2019: цікаві факти про цьогорічне місце проведення
Слід зазначити, що столиця Нідерландів Амстердам відмовилася приймати "Євробачення-2020".
Як повідомлялося, після перемоги Дункана Лоуренса в музичному конкурсі цього року стало відомо, що «Євробачення-2020» відбудеться в Нідерландах.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать хороший ноутбук для работы Широкий ассортимент битумной черепицы, для покрытия крыш Как наладить бизнес через интернет Краткосрочные кредиты онлайн без процентов Алюминиевая фольга от производителя

Последние новости