«Євробачення-2020»: в якому місті відбуватиметься конкурс

10.08.2019 7:49 7

«Євробачення-2020»: в якому місті відбуватиметься конкурс

Нідерландські міста Роттердам та Маастрихт змагаються за право прийняти в себе пісенний конкурс «Євробачення-2020» - приймаюче місто буде оголошено 30 серпня.
Про це пише СобКор.
«У п’ятницю, 30 серпня, стане відомим нідерландське місто, яке прийме в себе Євробачення-2020. Наразі є 2 претенденти – Маастрихт та Роттердам», - йдеться в повідомленні на сайті пісенного конкурсу.
Цієї п’ятниці представники двох міст надали додаткову інформацію та відповіли на запитання організаторів щодо їхніх заявок. Всі ці дані будуть ретельно перевірятися провідними мовними компаніями НВО, AVROTROS і NOS. Потім вони обговорять свої висновки з Європейським мовним союзом, перш ніж буде ухвалено остаточне рішення про те, яке місто прийматиме конкурс "Євробачення" наступного року.
Читайте також: Євробачення-2019: цікаві факти про цьогорічне місце проведення
Слід зазначити, що столиця Нідерландів Амстердам відмовилася приймати "Євробачення-2020".
Як повідомлялося, після перемоги Дункана Лоуренса в музичному конкурсі цього року стало відомо, що «Євробачення-2020» відбудеться в Нідерландах.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Нерухомість в Ірпені: таунхауси від забудовника Почему торговля продуктами питания посредством blockchain - это будущее? Рулонные газоны для озеленения парков и садов, создания идеальных покрытий Durilium Airglide от Tefal: новый уровень утюжки Большой выбор качественных фотообоев

Последние новости