Син Єлизавети II осоромився в соцмережі

10.08.2019 3:47 5

Син Єлизавети II осоромився в соцмережі

Молодший син королеви Єлизавети II, у якої знайшли квартири в Москві, осоромився в день народження своєї старшої дочки принцеси Беатріс.
Про це пише СобКор.
Принц Ендрю привітав дочку з 31-річчям, але в соцмережі опублікував знімки її молодшої сестри, принцеси Євгенії.
Відзначимо, що 8 серпня, одна з онучок королеви Великої Британії святкувала своє 31-річчя. Принцеса Беатріс, дочка принца Ендрю, отримала безліч привітань. Але її батько, 59-річний герцог Йоркський під текстом з привітанням на адресу Беатріс помилково опублікував знімки її молодшої сестри Євгенії.
Син Єлизавети II осоромився в соцмережі
Читайте також: Стало відомо, хто зіграє Єлизавету II у серіалі «Корона»
Колаж, створений з чотирьох фотографій маленької принцеси Євгенії, миттєво замінили кадрами з Беатріс, проте скріншот швидко розійшовся в соцмережі.
Син Єлизавети II осоромився в соцмережі
Цілком ймовірно, що наповненням соціальних мереж, зокрема сторінки в Twitter займається відповідальна за це людина, оскільки представникам королівських сімей заборонено мати особисті сторінки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где дадут онлайн кредит на карту или микрозайм онлайн Виды китайского чая – краткий гайд по сортам и вкусам Выбирайте надёжного перевозчика Выкуп любых автомобилей, в том числе и после ДТП Как правильно выбрать и где купить качественный детский матрас

Последние новости