ЦВК оприлюднила остаточні результати парламентських виборів

23.07.2019 19:35 6

ЦВК оприлюднила остаточні результати парламентських виборів

21 липня в Україні відбулося голосування на позачергових виборах народних депутатів. Центральна виборча комісія підраховує голоси виборців, відданих за ту чи іншу політичну силу.
Про це пише СобКор.
У виборчий бюлетень для голосування в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі було внесено 22 політичні партії і блоки, в 199 одномандатних округах були зареєстровані майже 6 тисяч кандидатів, які представляють 65 партій.
Результати екзит-полів: 5% бар'єр долають п'ять партій.
Читайте також: У Москві прокоментували результати екзит-полів
Так, за партію "Слуга народу" проголосували 44,2% виборців, за партію "Опозиційна платформа – За життя" – 11,4%, за партію "Європейська солідарність" – 8,8%, за партію "Батьківщина" – 7,4%, за партію "Голос" – 6,5% виборців.
Решта партій набрали менше прохідного бар'єру в 5%. Зокрема, за партію "Сила і честь" проголосували 4,3%, за партію "Опозиційний блок" – 3,3%, за "Партію Шарія" – 3,1%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 2,8%, за партію "Українська стратегія Гройсмана" – 2,2%, за партію ВО "Свобода" – 2,1%.
За решту кандидатів, як свідчать дані екзит-полу, проголосували менше 2% тих, хто взяв участь в голосуванні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Безопасное онлайн казино Вулканбет с коллекцией игровых автоматов на вулканбет.com.ua Преимущества пенопласта Написание уникальной, качественной магистерской работы Мужские духи для вашего невероятного образа Диво Закарпаття – квітуча сакура

Последние новости