ЦВК оприлюднила остаточні результати парламентських виборів

23.07.2019 19:35 6

ЦВК оприлюднила остаточні результати парламентських виборів

21 липня в Україні відбулося голосування на позачергових виборах народних депутатів. Центральна виборча комісія підраховує голоси виборців, відданих за ту чи іншу політичну силу.
Про це пише СобКор.
У виборчий бюлетень для голосування в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі було внесено 22 політичні партії і блоки, в 199 одномандатних округах були зареєстровані майже 6 тисяч кандидатів, які представляють 65 партій.
Результати екзит-полів: 5% бар'єр долають п'ять партій.
Читайте також: У Москві прокоментували результати екзит-полів
Так, за партію "Слуга народу" проголосували 44,2% виборців, за партію "Опозиційна платформа – За життя" – 11,4%, за партію "Європейська солідарність" – 8,8%, за партію "Батьківщина" – 7,4%, за партію "Голос" – 6,5% виборців.
Решта партій набрали менше прохідного бар'єру в 5%. Зокрема, за партію "Сила і честь" проголосували 4,3%, за партію "Опозиційний блок" – 3,3%, за "Партію Шарія" – 3,1%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 2,8%, за партію "Українська стратегія Гройсмана" – 2,2%, за партію ВО "Свобода" – 2,1%.
За решту кандидатів, як свідчать дані екзит-полу, проголосували менше 2% тих, хто взяв участь в голосуванні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Паробарьер для кровли для чего нужен Что такое копирайтинг, зачем нужны копирайтеры? Купите насос или помпу по выгодной стоимости Системный интегратор SolidHome Монтаж автополива на дачных участках

Последние новости