«Укрпошта» висунула ультиматум уряду: у чому суть

11.07.2019 13:05 6

«Укрпошта» висунула ультиматум уряду: у чому суть

Компанія "Укрпошта" заявляє, що необхідно збільшити тариф на доставку пенсій, і відмовляється доправляти пенсії за поточним тарифом з 1 січня 2020 року.
Про це пише СобКор.
Генеральний директор компанії Ігор Смілянський опублікував відкритий лист до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра соціальної політики Андрія Реви, віце-прем'єр-міністра Павла Розенка і керівника Пенсійного фонду Євгена Капінуса.
"Я заздалегідь попереджаю Вас, Міністерство соціальної політики і Пенсійний фонд України про те, що з 1 січня 2020 року АТ "Укрпошта" не доправлятиме пенсії за поточним збитковим тарифом", — написав Смілянський.
Він запропонував уряду два виходи із ситуації: затвердити нові тарифи на доставку пенсій або винести послугу на відкритий тендер.
Читайте також: Мільйони українців можуть опинитися без доставки пенсії
"Доставка пенсій, як і доставка газет, не входить до переліку обов'язкових поштових послуг у рамках Всесвітнього поштового союзу, і вони можуть надаватися національним оператором поштового зв'язку на ринкових умовах. Ще раз — на ринкових умовах, визначених на відкритому тендері, а не за регульованим тарифом чи виписаним під один банк постановою, як це було з переселенцями Донбасу або недавньою постановою Кабміну про пілотний проєкт доставки пенсій", — підкреслив він.
Він підкреслив, що чинний уряд має час до 1 вересня, щоб урегулювати проблемне питання.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Виртуальный Вегас у вас дома: играй и побеждай легко! Строительство бассейнов в Киевском регионе Клеим флизелиновые обои грамотно Как выбирать мотоблоки и мотокультиваторы Огромный каталог шин на разные марки авто

Последние новости