• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

«Укрпошта» висунула ультиматум уряду: у чому суть

11.07.2019 13:05 6

«Укрпошта» висунула ультиматум уряду: у чому суть

Компанія "Укрпошта" заявляє, що необхідно збільшити тариф на доставку пенсій, і відмовляється доправляти пенсії за поточним тарифом з 1 січня 2020 року.
Про це пише СобКор.
Генеральний директор компанії Ігор Смілянський опублікував відкритий лист до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра соціальної політики Андрія Реви, віце-прем'єр-міністра Павла Розенка і керівника Пенсійного фонду Євгена Капінуса.
"Я заздалегідь попереджаю Вас, Міністерство соціальної політики і Пенсійний фонд України про те, що з 1 січня 2020 року АТ "Укрпошта" не доправлятиме пенсії за поточним збитковим тарифом", — написав Смілянський.
Він запропонував уряду два виходи із ситуації: затвердити нові тарифи на доставку пенсій або винести послугу на відкритий тендер.
Читайте також: Мільйони українців можуть опинитися без доставки пенсії
"Доставка пенсій, як і доставка газет, не входить до переліку обов'язкових поштових послуг у рамках Всесвітнього поштового союзу, і вони можуть надаватися національним оператором поштового зв'язку на ринкових умовах. Ще раз — на ринкових умовах, визначених на відкритому тендері, а не за регульованим тарифом чи виписаним під один банк постановою, як це було з переселенцями Донбасу або недавньою постановою Кабміну про пілотний проєкт доставки пенсій", — підкреслив він.
Він підкреслив, що чинний уряд має час до 1 вересня, щоб урегулювати проблемне питання.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Слабые стороны топовых моделей Ауди? Горнолыжные ботинки Head Большой выбор саженцев роз Томаты на окне Рекуператор повітря для кожної оселі

Последние новости