Яценюк: Моя «Стіна» ідеальна, винні злодійкуваті будівельники

15.06.2019 17:45 8

Яценюк: Моя «Стіна» ідеальна, винні злодійкуваті будівельники

Екс-прем'єр-міністр України, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк заявив, що проект "Стіна" на кордоні з Росією має бути добудувано, а якщо "хтось щось вкрав, нехай сяде".
Про це пише СобКор.
Яценюк заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону, що "Стіна" — "комплекс інженерних і оборонювальних споруд, контрольні смуги, вали, загородження".
"Я його здешевив на початковому варіанті в 4 рази в доларовому еквіваленті …. Сто разів вже показали, скільки збудовано, але люди до сьогоднішнього дня говорять, що це фікція. …. Я сказав правоохоронним органам, якщо якісь будівельники вкрали гроші, ви їх посадіть. Нікого не посадили", — заявив Яценюк.
Читайте також: «Стіну» на Харківщині заморозили через недофінансування
"Стіна" повинна добудуватися. Якщо хтось щось вкрав, нехай сяде. Якщо там ніхто нічого не вкрав і правоохоронні органи почали цю історію як політичну, — нехай відповідають за політичну діяльність", — підсумував він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бухгалтерский аутсорсинг Детские кроватки от лучших производителей Невероятно выгодный банк «WooW» для переводов с карты на карту Частотный преобразователь Подгузники по выгодным ценам

Последние новости