Дієта не допомагає: медики розповіли, як зарадити проблемі

29.05.2019 18:59 6

Дієта не допомагає: медики розповіли, як зарадити проблемі

Сформувавши правильне мислення і давши мозку правильну установку щодо процесу схуднення, ми можемо сформувати і той результат, який нам потрібен.
Про це пише СобКор.
Зазвичай жінка не може схуднути тоді, коли вона:
 сама не вірить у те, що це можливо;
 зайва вага є проявом її комплексу неповноцінності і своєрідною «бронею» від агресивного навколишнього світу;
 зациклюється на своїх проблемних місцях, ігноруючи ті, які їй подобаються;
 насправді не хоче худнути, а женеться за схудненням через надумані і нав’язані цілі.
 це означає, що ти сама не уявляєш себе стрункою, не віриш, що можеш схуднути, насправді повнота тебе задовольняє, так як в зайвій вазі ти почуваєшся захищеною, або просто не хочеш худнути, а прагнеш до цього, бо тобою незадоволений чоловік або подруги.
Читайте також: Надлишок вітамінів: медики розповіли, як цьому зарадити
Якщо це так, то у мозку просто немає необхідної установки, щоб запустити процеси спалювання жиру і прискореного метаболізму. Для прикладу: деякі жінки здатні не тільки худнути або видужувати в певних частинах тіла (груди і попа), але і контролювати свій цикл. І це не магія — це психосоматика. Наш мозок підлаштовує наше тіло під мислення і те, якими ми себе бачимо.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ваши эмоции в одном стикере с помощью stickeroid Плазменные телевизоры от LG в магазине Цитрус Вакансии для тех, кто в поиске работы Преимущества и правила установки автоматических ворот Профессиональная корейская косметика из натуральных компонентов

Последние новости