Зміни до Закону про вибори: що пропонує Зеленський

22.05.2019 14:05 6

Зміни до Закону про вибори: що пропонує Зеленський

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку зі зміною виборчої системи для виборів народних депутатів України опубліковано.
Про це пише СобКор.
Законопроектом пропонується:
встановити вибори народних депутатів України за пропорційною виборчою системою з голосуванням за виборчі списки кандидатів у народні депутати України від партій у загальнодержавному виборчому окрузі; передбачити, що право на участь у розподілі депутатських мандатів мають всі партії, які одержали на свою підтримку не менше 3% голосів виборців.
Читайте також: Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради
Також пропонується уточнити деякі проблемні положення чинного Закону України "Про вибори народних депутатів України" відповідно до пропозицій Центральної виборчої комісії, зокрема в частині більш чіткого визначення поняття "проживання в Україні", підстав і порядку утворення спеціальних виборчих дільниць, процедури оприлюднення окремих рішень щодо підготовки та проведення виборів народних депутатів України тощо.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бронирование отелей для летнего отдыха в Карпатах Штатные магнитолы Hyundai – поднимите планку Поломоечная машина сделает за вас всю грязную работу Огромный выбор современной климатической техники Бытовые твердотопливные котлы с пеллетной горелкой

Последние новости