Букмекери назвали список можливих переможців Євробачення 2019

18.05.2019 4:15 7

Букмекери назвали список можливих переможців Євробачення 2019

Другий півфінал «Євробачення-2019» вніс свої корективи у прогнози букмекерів. Тепер експерти визначилися з трійкою своїх переможців.
Про це пише СобКор.
Фаворитом букмекерів, як і раніше, залишається голландський виконавець Дункан Лоуренс зі своєю піснею Arcade. Його шанс на перемогу становить 43%.
Раніше його шанси оцінювалися вдвічі нижче, однак Лоуренс все одно помітно випереджав своїх конкурентів. Слідом за лідером симпатій йде австралійка Кейт Міллер-Хайдке зі своєю піснею Zero Gravity.
Читайте також: Євробачення-2019: цікаві факти про цьогорічне місце проведення
Раніше шанси австралійки були набагато скромнішими — вона займала 9-е місце, але після другого туру Міллер-Хайдке впевнено посіла друге місце. Шведський виконавець Джон Лундвік, який раніше був другим претендентом, змістився нижче, але трійку лідерів не покинув.
Його пісня Too Late for Love приносить йому 8% шансу на перемогу. Раніше 4-е місце займав російський виконавець Сергій Лазарєв. Однак тепер його потіснили, і він опустився аж на 7-е місце рейтингу. У відсотках він втратив 4% (5% проти 9% раніше).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Модная одежда по выгодным ценам Бархатные материалы, азиатские стили, милитаризм Все необходимые товары для рукоделия на одном сайте Самые популярные утепляющие материалы среди киевлян Рекуператор повітря для кожної оселі

Последние новости