Медики назвали здорові звички для продовження життя

22.03.2019 4:48 1

Медики назвали здорові звички для продовження життя

Гарвардські дослідники визначили п’ять здорових звичок, що можуть подовжити тривалість нашого життя.
Про це пише СобКор.
Дотримуватися здорової дієти; тренуватися щодня; підтримувати здорову вагу; помірковано вживати алкоголь; не палити.
До таких висновків прийшли науковці по закінченню двох значних досліджень, в яких брали участь більш як 123 000 чоловіків та жінок протягом 30 років.
За оцінками вчених, очікувана тривалість життя для учасників дослідження (у віці 50 років) становила 79 для жінок та 75 для чоловіків, якщо вони не підтримували здорові звички.
Читайте також: Медики розказали, як позбутися складок на спині
Якщо вони змінили свій спосіб життя та прийняли всі п'ять звичок, очікувана тривалість життя зросла до 93 для жінок та 87 для чоловіків.
Дотримуючись навіть однієї здорової звички зменшує ризик смерті у молодому віці. Ніколи не пізно, для позитивних змін у житті.
Навіть людям похилого віку варто змінити свій спосіб життя – здорова дієта та фізична активність може додати більше років до життя.
Дослідження є обсерваційним і не доводить, що здорові звички продовжують ваше життя. Але висновки спираються на аналогічні дослідження.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Детские кроватки от лучших производителей Инфракрасные обогреватели ufo на Technosite.com.ua Почему так важны узд аппараты Продажа оборудования для видеонаблюдения Аксессуары для мужчин

Последние новости