Надокучлива лупа: прості рецепти, які дозволять позбутися проблеми

22.03.2019 12:55 0

Надокучлива лупа: прості рецепти, які дозволять позбутися проблеми

Пропонуємо кілька домашніх рецептів, що дають змогу вийти переможцем у боротьбі з лупою.
Про це пише СобКор.
Лимони. Цей фрукт насичений вітаміном C, він також кислоти за своєю природою і дозволяє захищатися від лупи. Ви можете використовувати лимонні дольки для втирання в шкіру голови, після чого необхідно промити волосся.
Харчова сода. Має лужні властивості, є помірним відлущувальним засобом. Промийте волосся теплою водою спочатку, а потім нанесіть пасту з харчової соди, яка готують шляхом змішування води і соди. Волосся рекомендується вимити з шампунем.
Читайте також: Медики назвали рятівний продукт для сердечників
Насіння пажитника. Воно насичене антибактеріальними та протигрибковими властивостями, це ще один прекрасний домашній засіб від лупи. Для виготовлення необхідного розчину слід відмочити насіння пажитника протягом ночі у воді.
Гель з алое. Має протигрибкову дію, це чудовий засіб від сверблячки шкіри голови. Нанесіть кілька крапель свіжого гелю алое вера на шкіру голови, втирайте масажними рухами, залиште на якийсь час. Потім волосся можна вимити з шампунем.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему Элада Нагорная сделала свой выбор Кромкооблицовочные станки в Казахстане Новенькие байки по низкой цене «Акваль» — все для вашей кухни Невероятно выгодный банк «WooW» для переводов с карты на карту

Последние новости