Спалах кору: Супрун розповіла, чому військові не можуть отримати вакцини

14.02.2019 0:45 0

Спалах кору: Супрун розповіла, чому військові не можуть отримати вакцини

Після того, як Окружний адмінсуд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України, деякі препарати та вакцини не можуть бути доставлені до регіонів.
Про це пише СобКор.
Уляна Супрун на брифінгу в Києві заявила, що зараз в Україні спалах кору. Вакцини проти цього захворювання потребують військові на сході України.
За її словами, робота МОЗ заблокована більше як тиждень. Проте пацієнти, які потребують ліків або операції за кордоном, не можуть чекати. Це не лише наші пацієнти, які чекають ліки, це також наші діти, які чекають вакцини.
Читайте також: Супрун розповіла, чому українці часто помирають
“Зараз у нас є спалах кору. Ми маємо вже на складах для наших військових частин. Вони чекають на них, щоб вакцинувати військових під час війни… Мені зараз не дозволено підписувати накази, щоб розвезти ці життєво важливі вакцини”, — сказала Супрун.
Заступник міністра охорони здоров'я України Ольга Стефанишин зазначила, що на складах є 390 тисяч доз вакцин проти кору для військових.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональная фото студия в Харькове Полезный сайт для начинающих и опытных трейдеров Организация обучения за рубежом Особливості слухопротезування Нашумевшая новинка может стать вашей

Последние новости