Вчені розкрили незвичайні секрети довголіття чоловіків та жінок

02.02.2019 3:55 0

Вчені розкрили незвичайні секрети довголіття чоловіків та жінок

Дослідники встановили, що тривалість життя чоловіків менша від тривалості життя жінок в середньому на 10 років.
Про це пише СобКор.
Розрив між терміном життя чоловіків і жінок практично не змінюється при зміні соціальних і економічних умов, констатували при цьому наукові фахівці.
Вченими був проведений генетичний аналіз зразків крові, взятих у більш ніж 1600 чоловіків літнього віку. Його результати дозволили дослідникам зробити висновок, що більш коротке життя чоловіків пов’язане з наявністю у них Y-хромосоми: з’ясувалося, що чоловіча хромосома досить крихка, а проблеми з нею виявляються фактором розвитку небезпечних хвороб, зокрема, рак.
Читайте також: Вчені розкрили важливі секрети про зайву вагу
«Найпоширенішою зміною є втрата частини лейкоцитів Y-хромосоми. Такі мутації виникають у процесі поділу соматичних клітин і поступово накопичуються до зрілого віку. Втрата лейкоцитами хромосоми часто спостерігається саме у літніх чоловіків», – розповіли автори проекту.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Широкий выбор бритв для мужчин по отличным ценам Современные вытяжки для кухни с дополнительными функциями Агрегатор Besure.com.ua: ищем надежного страховщика Эффективная SEO стратегия Твердотопливные котлы в каждый дом

Последние новости