Винника звинуватили в плагіаті: що він відповів

12.01.2019 13:55 0

Винника звинуватили в плагіаті: що він відповів

Відомий український співак Олег Винник відреагував на звинувачення у плагіаті.
Про це пише СобКор.
Варто відзначити, що на цьому тижні чоловік виконавиці Лари Мелтемі звинуватив Олега Винника у тому, що він вкрав у співачки слова до пісні "Візьми мене у полон".
Винник у свою чергу відразу ж заявив, що всі звинувачення надумані та у якості доказу навів результати науково-дослідної експертизи Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.
"Якщо є претензія – потрібно вирішувати питання в суді. Це нормальний європейський підхід. Я багато працював за кордоном і знаю, як там ставляться до авторських прав, ніколи їх не порушував. Я чесний артист, сам пишу слова і музику, і сам її виконую", – підкреслив Олег Винник.
Читайте також: Скандал з плагіатом: головний редактор VOGUE відсторонена від посади
Відомо, що справу вже прийнято до розгляду Печерським районним судом міста Києва.
Разом з тим варто відзначити, що відомий український співак і серцеїд Олег Винник змусив прихильниць чекати на морозі 4 години.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить хорошие наушники теперь проще Удобрения и семена по лучшим ценам Почему стоит воспользоваться услугами выкупа автомобиля в Киеве Лечебный отдых в Украине. Санаторий Горького. Обои-фрески помогут создать в квартире атмосферу старинного замка

Последние новости