• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Samsung готує конкурента для браслетів Xiaomi Mi Band

25.12.2018 12:29 0

Samsung готує конкурента для браслетів Xiaomi Mi Band

Незважаючи на гадану втрату інтересу Samsung до операційної системи Tizen, саме їй доведеться лягти в основу майбутнього смарт-аксесуара компанії.
Новий продукт, над яким працюють корейці, отримав кодову назву Pulse і, ймовірно, стане гаджетом початкового сегмента. Завдяки йому Samsung зможе поширити вплив фірмової ОС, а також посилити свої позиції на ринку смарт-годинників. Про це пише daily-news.com.ua
Про те, що Pulse стане представником початкового сегмента, а значить, не зможе похвалитися іншими функціями, крім крокоміра і пульсометра, свідчить цифробуквене позначення пристрою – SM-R500. У всякому разі, флагманські смарт-годинник Galaxy Watch мають ідентифікатор SM-R800, минулорічні Gear S3 – SM-R700, а Gear Sport – SM-R600, вказуючи на пряму залежність позначення від функціональних можливостей гаджета.
Реліз фірмового фітнес-браслета безумовно матиме позитивний вплив на позиції Samsung на ринку переносної електроніки. Зараз компанія може вважатися стовпом галузі тільки з великою натяжкою: браслети Gear Fit і, тим більше, Galaxy Watch користуються певною популярністю, але безумовно не дотягують до звання найбільш купованих рішень. На відміну від Apple Watch і Xiaomi Mi Band, які беруть узнаваемостью в першому випадку і доступною ціною – у другому.
Читайте також: Xiaomi обігнала Apple: статистика, яка здивує
Чи буде Pulse доступним пристроєм, поки з упевненістю сказати складно. Samsung хоч і випускає товари самого різного калібру, її смарт-годинники ніколи не належали до сегменту дешевих гаджетів. З іншого боку, у компанії є серйозний привід не задирати ціну на Pulse, зробивши її максимально доступною. На це генеральний директор Samsung Mobile натякнув, коли визнав, що китайські виробники виявилися більш успішними і далекоглядними саме через гнучкого ціноутворення.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Радиаторы из стали Обзор фильма «Изгоняющий дьявола» Летние шины. Как правильно сделать выбор Для чего следует использовать капли для глаз? ВОСХИТИТЕЛЬНАЯ ГЛАЖКА, или как потратить меньше времени на эту рутину

Последние новости