Samsung готує конкурента для браслетів Xiaomi Mi Band

25.12.2018 12:29 0

Samsung готує конкурента для браслетів Xiaomi Mi Band

Незважаючи на гадану втрату інтересу Samsung до операційної системи Tizen, саме їй доведеться лягти в основу майбутнього смарт-аксесуара компанії.
Новий продукт, над яким працюють корейці, отримав кодову назву Pulse і, ймовірно, стане гаджетом початкового сегмента. Завдяки йому Samsung зможе поширити вплив фірмової ОС, а також посилити свої позиції на ринку смарт-годинників. Про це пише daily-news.com.ua
Про те, що Pulse стане представником початкового сегмента, а значить, не зможе похвалитися іншими функціями, крім крокоміра і пульсометра, свідчить цифробуквене позначення пристрою – SM-R500. У всякому разі, флагманські смарт-годинник Galaxy Watch мають ідентифікатор SM-R800, минулорічні Gear S3 – SM-R700, а Gear Sport – SM-R600, вказуючи на пряму залежність позначення від функціональних можливостей гаджета.
Реліз фірмового фітнес-браслета безумовно матиме позитивний вплив на позиції Samsung на ринку переносної електроніки. Зараз компанія може вважатися стовпом галузі тільки з великою натяжкою: браслети Gear Fit і, тим більше, Galaxy Watch користуються певною популярністю, але безумовно не дотягують до звання найбільш купованих рішень. На відміну від Apple Watch і Xiaomi Mi Band, які беруть узнаваемостью в першому випадку і доступною ціною – у другому.
Читайте також: Xiaomi обігнала Apple: статистика, яка здивує
Чи буде Pulse доступним пристроєм, поки з упевненістю сказати складно. Samsung хоч і випускає товари самого різного калібру, її смарт-годинники ніколи не належали до сегменту дешевих гаджетів. З іншого боку, у компанії є серйозний привід не задирати ціну на Pulse, зробивши її максимально доступною. На це генеральний директор Samsung Mobile натякнув, коли визнав, що китайські виробники виявилися більш успішними і далекоглядними саме через гнучкого ціноутворення.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как продвинуть бизнес в Сети в Ивано-Франковске Аксессуары для IPhone и IPad Чем аренда квартиры посуточно в Черкассах интереснее для клиента, нежели номер в гостинице? Где заправлять картриджи? Первые кредиты онлайн в Украине

Последние новости