“Порядна львівська пані”: У 2019-му покажуть українську еротичну комедію

20.12.2018 2:48 1

“Порядна львівська пані”: У 2019-му покажуть українську еротичну комедію

Фільм розповідає історію сучасної інтелігентної жінки Пенелопи, яка живе у Львові і працює в архіві.
Кінокомпанія “Крісті Фільм” представила Держкіно завершений виробництвом короткометражний ігровий фільм “Порядна львівська пані”, який покажуть в Україні наступного року. Про це пише daily-news.com.ua
“Порядна львівська пані” – це еротична комедія за мотивами однойменної книги відомої української письменниці Люби Клименко. Режисером картини є Наталя Пасеницька, автором сценарію – Марина Меднікова, продюсером – Юрій Мінзянов. Прем’єра фільму в Україні запланована на 2019 рік”, – ідеться в повідомленні.
Як зазначається, фільм розповідає історію сучасної інтелігентної жінки Пенелопи, яка живе у Львові і працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою “родина – робота”. Все порядно, культурно, чемно і… нестерпно нудно. Втім, одного чудового дня все змінюється. До архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв призводить до шалених пристрастей і божевільних вчинків.
За словами продюсера фільму Юрія Мінзянова, найголовніший меседж фільму – не треба жити не своїм життям, не треба боятися змін, не треба боятися зустріти щире та ніжне кохання, яке змінює все життя.
Читайте також: Відому українську співачку запідозрили у прихованій вагітності
Кінопроект цього фільму став одним із переможців десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 995 тис. грн, що і складає загальну вартість виробництва картини.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать навесной опрыскиватель Топ рейтинг игровых онлайн клубов Быстрые кредиты под залог авто Футболки с логотипом в Киеве – заказать на сайте deksgroup.com Магазин шаров для праздников

Последние новости