Вчені пояснили, чим холодильники можуть бути небезпечними для людей

20.12.2018 4:48 0

Вчені пояснили, чим холодильники можуть бути небезпечними для людей

Дослідження британських фахівців з Кардіфського університету, що вивчали як зазвичай користуються холодильниками люди, завершилося тривожним висновком.
Виявилося, що холодильники – це справжня «смертельна пастка» для людей. Про це пише daily-news.com.ua
Зокрема, дослідники протягом тижня спостерігали за 46 будинками, мешканці яких активно користувалися холодильниками. В результаті фахівці переконалися в тому, що людей мало цікавить таке важливе питання, як дотримання правильного температурного режиму в їх холодильнику.
Вчені виявили: у 90% випадків люди не звертали увагу на те, що термометр в їх холодильнику показував вище +5 градусів. Подібну експлуатацію автори роботи охарактеризували як «успішний досвід по вирощуванню в холодильниках продуктів з бактеріями лістерій».
Зрозуміло, що ця оцінка містить у собі багато сарказму. Але в реальності неправильне використання холодильника в побуті – це серйозна і (найнебезпечніша) масова проблема.
«При недотриманні температурного режиму в першу чергу піддаються небезпеці люди з ослабленим імунітетом, онкологією, вагітні жінки, літні люди, а також діти», – сказала співавтор проекту, співробітниця Кардіфського університету Елен Еванс.
Експерти відзначили, що в холодильник завжди слід ставити термометр і стежити за температурою, що панує в рефрижераторі. За їх словами, при позначці в 7,5 градусів кількість небезпечних мікроорганізмів в холодильнику збільшується в тисячі разів – це по-справжньому смертельний ризик для людини.
Читайте також: Фізичні навантаження: вчені попереджають про загрози
«Ці бактерії мають схожі симптоми з грипом, проте вони можуть призвести до харчового отруєння, або навіть до летального результату. Особливо це небезпечно для людей з ослабленим імунітетом, онкологією, вагітних жінок, дітей і літніх людей», – повідомила доктор Еллен Еванс.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Детские носки, колготки и пижамы оптом и в розницу Чому в зимовий період на готелі Трускавця ціни настільки різні? Лучшие онлайн игры 2019 года Орхидеи в горшках с доставкой по Харькову «Акваль» - все для вашей кухни

Последние новости