Лікарі розповіли, про що може свідчити сильне серцебиття

18.12.2018 22:37 1

Лікарі розповіли, про що може свідчити сильне серцебиття

Напевно немає на землі людини, яка хоча б раз в житті не відчувала ці симптоми, коли її самопочуття різко погіршується і серце починає сильно битися в грудях.
Часто таке серцебиття відбувається не тому, що у вас хворе серце або стався серцевий напад. Про це пише daily-news.com.ua
Лікарі розповіли, що таке явище трапляється, коли ваш організм намагається зреагувати на щось. Наприклад, якщо ви злякалися, ваше серце починає сильно битися. Серцебиття трапляється при сильному фізичному навантаженні, також при підвищенні температури тіла. Цього не потрібно боятися, так організм пристосовується до нової ситуації і дає вам про це знати. Таке серцебиття проходить самостійно, коли причина його усувається або зникає, людина заспокоюється. Однак, не все так мило і зворушливо, як вам здається. Сильне серцебиття може бути пов’язане з тахікардією, серцевим захворюванням. І це вже варте уваги. Починається все звичайно з різкого удару в серце, вас ніби вдарили в груди. Потім з’являється дуже сильне серцебиття, вам важко дихати, не вистачає повітря, може крутитися голова і темніти в очах. Зазвичай люди, які страждають тахікардією, вже знають, як справлятися з такими симптомами.
Читайте також: Лікарі розповіли, який фрукт може захистити від раку легенів
Вони починають дихати, довільно стримуючи подих. Деякі люди починають легенько масажувати очі через повіки. Вони спокійно сідають або лягають, і напад серцебиття починає сходити нанівець. Однак є небезпека переплутати з серцебиттям інфаркт міокарда. Тому краще викликати лікаря або швидку допомогу, щоб виключити інфаркт міокарда і прийняти ліки від тахікардії. Можна також сходити на прийом до лікаря після того, як напад минув і зробити кардіограму серця. Це допоможе вам уточнити діагноз і попередити важкі наслідки сильного серцебиття.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оплата ДТЭК с помощью сервиса Портмоне: быстро, легко, современно Отзывы о хороших строителях в Киеве Как зарегистрировать компанию в Великобритании Качественный перманентный макияж бровей Сдавай металлолом во благо экологии и экономики родины

Последние новости