Forbes опублікував список найбагатших письменників 2018 року

12.12.2018 14:35 0

Forbes опублікував список найбагатших письменників 2018 року

Джеймс Паттерсон, Джоан Роулінг і Стівен Кінг увійшли до списку найбільш високооплачуваних письменників 2018 року по версії журналу Forbes.
Про це повідомляє daily-news.com.ua із посиланням на рейтинг, який був опублікований в електронній версії видання.
За оцінками Forbes, перше місце в списку, що включає 11 авторів, зайняв Паттерсон. За 12 місяців, що завершилися в червні, він заробив 86 мільйонів доларів. Згідно з даними дослідницької служби NPD BookScan, за звітний період в США продали близько 4,8 млн примірників книг цього автора. За останні 20 років це вже десятий раз, коли Паттерсон очолює даний рейтинг.
Роулінг заробила 54 мільйонів доларів. У минулому році вона очолила рейтинг з результатом 95 мільйонів доларів. Протягом останнього звітного періоду в США було продано 2,9 млн її книг, крім того, письменниця отримала доходи від роботи парків розваг, в яких відтворено описаний в її книгах чарівний світ.
Читайте також: Катя Осадча опублікувала передноворічне сімейне фото
Замикає першу трійку Стівен Кінг з результатом 27 мільйонів доларів. У США продали 2,7 млн примірників його книг. Крім того, дуже успішним у фінансовому відношенні був фільм "Воно" на основі роману Кінга.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Угловые диваны Стильный мебельный минимализм Качественный перманентный макияж бровей Канадский дом по украинской цене Оригинальная спортивная одежда от мировых брендов

Последние новости