Медики назвали основні симптоми проблем з нирками

09.11.2018 20:17 0

Медики назвали основні симптоми проблем з нирками

Лікарі назвали головні ознаки хворих нирок.
За словами лікарів, на проблеми з нирками можуть вказувати не зовсім типові симптоми.
Терапевти склали перелік головних показників того, що в цьому найважливішому для організму органі виникли порушення, пише daily-news.com.ua
На сторінках електронної газети «Століття» фахівці нагадали, що без нормальної роботи нирок правильне функціонування організму неможливо - навіть незначний збій здатний викликати важкі наслідки.
За їх словами, на проблеми з нирками може вказувати постійна втома. Подібна дисфункція викликається тим, що кров починає гірше транспортувати кисень по організму.
З огляду на, що нирки відіграють роль фільтра в організмі, неполадки в їх роботі відбиваються на стані шкіри. Якщо з'явився свербіж або відчуття поколювання під шкірою, це може вказувати на хворобу нирок, підказують експерти.
Інший симптом - поява набряків, в першу чергу, на щиколотках і ногах, але в ряді випадків і на обличчі, руках і інших ділянках тіла.
«Звичайно, набряки можуть з'являтися з різних причин, але ниркова недостатність є головною з них. Нирки відповідають за регулювання водно-натрієвого балансу, тому будь-який збій в їх роботі не дає їм правильно врівноважувати дані показники. Також набряки можуть виникати через виведення з сечею занадто великої кількості білка », - розповіли лікарі.
Крім цього, про хворобливому стані нирок, як вказують медики, може говорити виникла анемія, а також всі неприємні зміни, так чи інакше пов'язані з сечовипусканням (нетримання, печіння, інші запах і колір сечі).
Читайте також: Дієтологи назвали продукти, що сприяють відновленню організму
Мало хто знає і про інший симптом хворих нирок - поява неприємного запаху з рота, або металевого присмаку в роті. Це говорить про ниркову недостатність, констатували терапевти.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бензиновый генератор Hyundai HHY 7000FE Цікаві новини Чернівців та України Курсы инструктора по Pole Dance Круглосуточные заказы доставки цветов Бытовые кондиционеры

Последние новости