Южаніна розповіла, як будуть розмитнювати «євробляхи»

08.11.2018 14:02 0

Южаніна розповіла, як будуть розмитнювати «євробляхи»

Власники авто на Єврономерах зможуть зареєструвати машини зі знижкою 50%.
Власники автомобілів з Єврономер протягом перших 60 днів з моменту вступу в силу закону про зниження вартості розмитнення зможуть зареєструвати їх зі знижкою 50%, якщо Верховна Рада 8 листопада під другому читанні проголосує за норми, запропоновані Комітетом з питань податкової та митної політики.
Про це повідомила глава комітету Ніна Южаніна, коментуючи проект закону, передає інтернет-видання daily-news.com.ua
Вона зазначила, що протягом перших 180 днів дії закону до власників машин на Єврономер не застосовуватимуться штрафні санкції. Крім того, пропонується доручити Кабміну розробити протягом місяця порядок розмитнення автомобілів, оскільки зараз діє наказ, що регламентує порядок таких дій, але він не враховує вищевказані поправки.
"Ми додали, що цей пільговий період з коефіцієнтом 0,5 не може бути більше 60 днів, але і не менше 30 днів після розробки порядку. Тому всі, хто зараз на руках мають документи, з першого дня вступу закону в силу відразу зможуть піти і розмитнити автомобіль з коефіцієнтом 0,5 ", — сказала вона.
Ті автовласники, у кого документи не в повному порядку, зможуть пройти розмитнення протягом 30 днів після вступу в силу нового порядку, розробленого Кабміном.
"Громадянам буде надано можливість певний період застосовувати знижену в два рази ставку. По-друге, ми залишаємо без змін норму щодо скасування екологічних вимог при узятті автомобіля на облік в Україні. Незважаючи на те, що Міністерство екології звернуло увагу, що дана норма порушує зобов'язання Україна, які були взяті при підписанні певних угод і конвенцій, розуміючи складність ситуації, ми відступимо від цього питання і залишимо ту норму, яка була в першій редакції ", — сказала Південець .
Також комітет переглянув базові ставки для автомобілів.
"Якщо в першому читанні було € 50 — для бензинових і € 75 — для дизельних двигунів, то зараз є ще одна градація — залежно від обсягу двигуна. Так € 50 — це базова ставка для бензинових з об'ємом до 3 тис. Куб сантиметрів, від 3 тис. — € 100 базова ставка. За дизельним € 75 — для двигунів з об'ємом до 3,5 тис. сантиметрів кубічних, від 3,5 тис. — базова ставка становитиме € 150 ", — пояснила Южаніна.
Пропонується також внести ще одну норму, що найбільшим коефіцієнтом віку буде 15. Тобто, якщо автомобіль буде навіть старше 15 років, то максимально буде застосовуватися коефіцієнт 15.
Читайте також: У Києві протестують «евробляхери: які вулиці заблоковані
"Коефіцієнт віку — кількість повних років від дня виробництва до дня реєстрації автомобіля. Це означає, що вік випуску і вік реєстрації не буде розраховуватися повним. Тобто, ми припускаємо, що ще плюс два роки до року його випуску", — сказала вона.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Холодильная и морозильная техника от известных производителей Бесплатное трудоустройство за границей Реабилитация послеоперационных больных в Германии Отличные товары для салонов красоты Секрет выбора мучных сладостей?

Последние новости